2ASL4LB-5-024
Altech
Altech 2ASL4LB-5-024 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 24 VAC/DC, 3 Position, 22mm
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +