F2213/8-CLEAR-200
Alpha Wire
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +