80065-SLATE-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0603 13.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +