HDT-0800-48-BLACK-20-PCS
3M
Heavy-Wall Flame-Retardant Cable Sleeve - 0.800" (20.32mm) Supplied Inner Diameter - 3 to 1 - 48" Length - Black.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Each 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +