72M-250-32-NL
3M
Quick Disconnect Terminal - Highland Series - Male Quick Disconnect - 6.35mm x 0.81mm - 0.25" x 0.032".
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +