44R02-5121-250
Power Dynamics
Conn Outlet F 15 POS 7mm Solder ST Snap-In 15 Terminal 5 Port
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 44R025121250
  • サプライヤー:
    Power Dynamics
  • 部品番号:
    44R02-5121-250
    EAR99
    1
  • Type:
    Outlet
  • Body Orientation:
    Straight
  • Mounting:
    Snap-In
  • Gender:
    F
  • Number of Contacts:
    15
  • Termination Method:
    Solder
  • Maximum Voltage Rating:
    250 VAC
  • Maximum Current Rating:
    20 A
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C