PTRH-1C-24CFT-OT3-XAG
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 30A - Coil: 24VDC@0.9W - Gold Plated Contacts - Dust Cover - PCB Mount - Class F - UL508 & UL873
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +