PTRA-1C-120S-T5-X
Picker Components
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 120VAC - Sealed NOT Washable - Panel Mount - Quick Connects - Class F - UL508 & UL87 ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Power Relay - 1FormC - SPDT - 40A - Coil: 120VAC - Sealed NOT Washable - Panel Mount - Quick Connects - Class F - UL508 & UL873
Search Keywords: PTRA1C120ST5X
  • サプライヤー:
    Picker Components
  • 部品番号:
    PTRA-1C-120S-T5-X
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    20
Tools/3D Models +
リソース +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 18
Ships today, if you order in Buy all 18 in-stock or the regular minimum order quantity of 20