PC792C-1C-C1-12C-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 50A - Coil: 12VDC@1.8W - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +