ERA-8AEB473V
Panasonic
Res Thin Film 1206 47K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ERA8AEB473V
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ERA-8AEB473V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    47 KOhm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    1206
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C