EEE-HA1H101UP
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 100 µF - 50 V - 20% - 8 X 10.2mm - Surface mount - 110 mA - 2000h - 105°C.
説明 +
Search Keywords: EEEHA1H101UP
  • 部品番号:
    EEE-HA1H101UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    50 VDC