- EEE-FP1E471AP
説明
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R
Search Keywords: EEEFP1E471AP
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Panasonic
部品番号:EEE-FP1E471AP
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532290040
COO:MY
ECCN:EAR99
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:470 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:10 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:25 VDC