EEE-FC1E470P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 230mA 1000h 105°C Automotive T/R
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EEEFC1E470P
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    EEE-FC1E470P
  • 计量单位:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 6.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC