EEE-1VA101XP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 132mA 2000h 85A°C Automotive T/R
説明 +
Search Keywords: EEE1VA101XP
  • 部品番号:
    EEE-1VA101XP
    EAR99
    900
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 7.7 mm
  • Voltage:
    35 VDC