- ECQ-E6104JF
説明
The ECQ-E6104JF is a metallized polyester film capacitor with a capacitance of 0.1 µF, a rated voltage of 630V DC, and a tolerance of ±5%.
Search Keywords: ECQE6104JF
サプライヤー:Panasonic
部品番号:ECQ-E6104JF
サプライヤー標準パック:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:630 VDC
Capacitance Value:0.1 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18.5 x 6.3 x 14 mm