- ECO-S1CP333CA
説明
Cap Aluminum Lytic 33000uF 16V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 6840mA 3000h 85°C Bulk
Search Keywords: ECOS1CP333CA
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Panasonic
部品番号:ECO-S1CP333CA
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220020
COO:MY
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
200 -
Capacitance Value:33000 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Voltage:16 VDC