ECA-1HM471B
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 470 µF - 50 V - 20% - 10 X 20mm - Radial - 5 mm - 650 mA - 2000h - 85°C.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ECA1HM471B
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ECA-1HM471B
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    50 VDC