- ECA-0JM332
説明
Cap Aluminum Lytic 3300uF 6.3V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1020mA 2000h 85°C Automotive Bulk
Search Keywords: ECA0JM332
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Panasonic
部品番号:ECA-0JM332
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220020
COO:MY
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
2000 -
Capacitance Value:3300 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Size:10 x 20 mm
Termination Style:Radial
Voltage:6.3 VDC