- ALFG2PF12
ALFG2PF12
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 31A SPST-NO(30.1x15.7x23.3)mm THT
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: ALFG2PF12
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:ALFG2PF12
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410020
COO:TH
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C