- FED30-24D15
FED30-24D15
P-Duke Technology, Inc.
DC-DC Converter - 30W - Vout: ±15 VDC - Vin: 18 to 36 VDC - PCB Mount - 1.6kV Isolation - Remote On/Off
説明