- FED20-24S05W
FED20-24S05W
P-Duke Technology, Inc.
DC-DC Converter - 20W - Vout: 5 VDC - Vin: 9 to 36 VDC - PCB Mount - 1.6kV Isolation - Remote On/Off
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
説明