- G7L-2A-P-PV-DC12
G7L-2A-P-PV-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 30A DPST-NO(52.5x35.5x41)mm THT
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: G7L2APPVDC12
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:G7L-2A-P-PV-DC12
Alias/AKA:G7L2APPVDC12BYOMI,
測定単位:Per Each
RoHS:No
HTS:8536490075
COO:ID
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
20 -
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V