G7L-2A-BUBJ-AC24
Omron Electronics
Power Relay 24VAC 25A DPST-NO(68.5x34.5x49)mm Flange
説明 +
Search Keywords: G7L2ABUBJAC24
  • サプライヤー:
    Omron Electronics
  • 部品番号:
    G7L-2A-BUBJ-AC24
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • DC Coil Voltage:
    N/A
  • Contact Arrangement:
    DPST-NO
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 1
即時出荷可能 Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 20