- G7L-2A-BUB-CB-DC24
G7L-2A-BUB-CB-DC24
Omron Electronics
Power relay ideally suited for high inrush fluid pump control
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: G7L2ABUBCBDC24
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490075
COO:ID
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Maximum Current Rating:25 A
Mounting:Bracket Mount
Termination Style:Screw Terminal
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-25 to 60 °C
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
6
即時出荷可能
Buy all 6 in-stock or the regular minimum order quantity of 20