- D3V-16-3C5
D3V-16-3C5
Omron Electronics
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger Quick Connect 16A/0.3A 250VAC 250VDC 1.96N Panel Mount
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: D3V163C5
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:D3V-16-3C5
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509040
COO:ID
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
80
Ships today, if you order in
Buy all 80 in-stock or the regular minimum order quantity of 100