- CRE-30680
CRE-30680
Okaya Electric
Cap 0.3uF 68 Ohm 250VAC 20% 30% 1R/1C
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CRE30680
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CRE-30680
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536908085
COO:JP
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
Capacitance Tolerance:20 %
Capacitance Value:0.3 uF
Lead Diameter:N/A
Family:CRE
Failure Rate:N/R
Dielectric:N/A
Dimension:25mm x 24mm x 32 mm