C7NP2J473K
Okaya Electric
Cap Film 0.047uF 630V PP 10% (17 X 6.5 X 13.5mm) Radial 15mm 85°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: C7NP2J473K
  • サプライヤー:
    Okaya Electric
  • 部品番号:
    C7NP2J473K
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    17 x 6.5 x 13.5 mm