3CRE-50500
Okaya Electric
Cap RC Network 0.5uF 250VAC 20% 50 Ohm 30% 3R/3C 85°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 3CRE50500
  • サプライヤー:
    Okaya Electric
  • 部品番号:
    3CRE-50500
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    44 x 37 x 35 mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    0.5 uF
  • Family:
    CRE
  • Capacitance Tolerance:
    20 %