E300K10RE
Ohmite
Res Wirewound 10 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: E300K10RE
  • サプライヤー:
    Ohmite
  • 部品番号:
    E300K10RE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    300 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C