- NAP-0058-015
NAP-0058-015
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- High Sens, 65μ Thick, 58mm W, OD: 38mm CoreID: 13mm, 15m
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
ROLL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明