- VN10KN3-G
VN10KN3-G
Microchip Technology
Trans MOSFET N-CH Si 60V 0.31A 3-Pin TO-92 Bag
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
説明
Search Keywords: VN10KN3G
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:VN10KN3-G
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541290095
COO:PH
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1000 -
Maximum Continuous Drain Current:0.31 A
Maximum Drain Source Resistance:5000@10V mOhm