VFD-350C-230
MEAN WELL
Variable Frequency Drive - 350W - 230VAC Output - 90 to 264VAC Input - Case: 142x62x31mm
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +