APC-35-1050
MEAN WELL
The APC-35-1050 is a 34.7W single-output, constant current mode switching power supply for LED applications.
説明 +
Search Keywords: APC351050
  • 部品番号:
    APC-35-1050
  • Maximum Output Power:
    34 W
  • Output Voltage Range:
    11.0 to 33.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,050 mA (1.05 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C