APC-16-350
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - 12 to 48VDC-16.8W- 350mA - Input from 90 to 264VAC – No dimming function.
説明 +
Search Keywords: APC16350
  • 部品番号:
    APC-16-350
  • Maximum Output Power:
    16.8 W
  • Output Voltage Range:
    12.0 to 48.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    350 mA (0.35 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C