- IHA5-1.5/OVP
IHA5-1.5/OVP
International Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 1.5A Case B
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: IHA515OVP
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:IHA5-1.5/OVP
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
COO:US
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
Dimension:123.7 x 101.6 x 41.15 mm