HW1P-2FQD-R-24V
IDEC Corporation
The HW1P-2FQD-R-24V is a 22mm dome-style pilot light with a red LED, a round plastic bezel, and a 24V AC/DC full voltage ratin ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
The HW1P-2FQD-R-24V is a 22mm dome-style pilot light with a red LED, a round plastic bezel, and a 24V AC/DC full voltage rating.
Search Keywords: HW1P2FQDR24V
  • サプライヤー:
    IDEC Corporation
  • 部品番号:
    HW1P-2FQD-R-24V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Bezel Shape:
    Round
  • Bezel Color:
    Black
  • Lens Shape:
    Round Dome
  • Lens Color:
    Red
  • Light Source:
    LED
  • Light Source Color:
    Red
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA