HW1P-1FQD-W-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
説明 +
Search Keywords: HW1P1FQDW24V
  • 部品番号:
    HW1P-1FQD-W-24V
  • Lens Color:
    White
  • Light Source Color:
    White
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA