HW1P-1FQD-G-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: HW1P1FQDG24V
  • サプライヤー:
    IDEC Corporation
  • 部品番号:
    HW1P-1FQD-G-24V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Bezel Shape:
    Round
  • Bezel Color:
    Black
  • Lens Shape:
    Round Flush
  • Lens Color:
    Green
  • Light Source:
    LED
  • Light Source Color:
    Green
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA