HW1L-A4F10QD-R-24V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: HW1LA4F10QDR24V
  • サプライヤー:
    IDEC Corporation
  • 部品番号:
    HW1L-A4F10QD-R-24V
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Pole Throw Configuration:
    SPST
  • Bushing Type:
    Threaded
  • Switch Configuration:
    N.O.
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A