CW4L-M1E10Q4PW
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: CW4LM1E10Q4PW
  • サプライヤー:
    IDEC Corporation
  • 部品番号:
    CW4L-M1E10Q4PW
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Pole Throw Configuration:
    SPST
  • Switch Configuration:
    N.O.
  • Contact Rating @ Voltage:
    10A@120 VAC