CW1L-M1E10Q4R
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
説明 +
Search Keywords: CW1LM1E10Q4R
  • 部品番号:
    CW1L-M1E10Q4R
  • Contact Rating @ Voltage:
    10A@120 VAC
  • Illumination:
    N/R
  • Dimension:
    30mm x 49.2mm x 45.1 mm