BRP1408P-12-CS
ICC/Intervox
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - PC Pins - Through Hole.