- FKT26EIHQ0.032768-BAG1K
FKT26EIHQ0.032768-BAG1K
Fox Electronics
K12A Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -20 to +60 °C Through Hole Tuning Fork
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
説明