DAC25-20FWX
ETA-USA Power
AC-DC Power Supply - 25W - ±5VDC@±2.5A - Input: 90 to 264 VAC - Encapsulated - SMD PC Mount - 3 kVAC Isolation
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +