R2E250-RB02-11
ebm-papst
Fan, Centrifugal, 115VAC, 50/60Hz, Ø250x108mm, 1009cfm, 395W, 3050rpm, Ball Bearing
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: R2E250RB0211
  • サプライヤー:
    ebm-papst
  • 部品番号:
    R2E250-RB02-11
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Motorized Impeller
  • Dimension:
    250mm dia x 113 mm
  • Voltage Rating:
    115 V
  • Power Rating:
    395 W
  • Maximum Airflow:
    1010CFM
  • Noise Level:
    N/A
  • Special Features:
    N/A
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    Plastic
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C