- BK/MDA-10-R
BK/MDA-10-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 10A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: BKMDA10R
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:BK/MDA-10-R
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V