B40SR12424A
Delta DCDC
DC-DC Power Supply - 300W - 12.4VDC Output - 18 to 60VDC Input - 190.0x76.0x44.0mm
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +