DAT72405FU
Cynergy3
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - PCB-Coil - Flying Leads- ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - PCB-Coil - Flying Leads-Contacts - UL Approved