CD30FD362FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 3600pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +