CD15FA102FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1000pF (+/-) 1% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
説明 +
Search Keywords: CD15FA102FO3F
  • 部品番号:
    CD15FA102FO3F
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Dimension:
    12.2(Max) x 5.8(Max) x 10.2(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    0.001 uF